Nasze Nianie

Kim są nasze Nianie? Nasze Nianie to:
Amelia
Agnieszka
Jessica
Daria
Emily
Dominika
Angelika
Julia
Magdalena
Kasia
Laura
I wiele, wiele innych, ale...

Nasze Nianie aby dostać pracę przeszły wieloetapowy proces rekrutacyjny. Są wśród nich osoby, które mają bardzo bogate doświadczenie w opiece nad dziećmi, ale i też takie nianie, które bardzo chcą je zdobyć. Otaczały swoją opieką dzieci z różnych grup wiekowych (zdarzały się i półroczne maluszki).

 Nasze studentki pracowały, jako opiekunki w przedszkolu,  żłobku a także, jako wychowawcy kolonijni i animatorzy czasu wolnego. Na co dzień studiują położnictwo, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, socjologię, bezpieczeństwo narodowe, prawo, medycynę, filologię angielską i wiele innych ciekawych kierunków.

Wybierając Nianię do opieki nad Państwa dziećmi kierowałam się najlepiej pojętą zasadą “Ma być jak u mamy i jak z mamą” ale dobrze wiemy drodzy rodzice, że taka niania – druga mama, w naszym przeświadczeniu nie istnieje… 

Ja jednak gwarantuje, że przy doborze Niań zrobiłam wszystko co w swojej mocy, aby wyłonić perełki – osoby, przy których Państwa dzieci będą czuły się bezpieczne i będą dobrze zaopiekowane. 

Nianie – studenki studiów dziennych i zaocznych – nie miały ze mną łatwo ale o to właśnie chodzi, że nie mogły one być przypadkowe. Praca z dziećmi daje ogromną satysfakcję ale też wymaga ogromnej cierpliwości i odpowiedzialności.

A jakie są te Nasze Nianie ? a takie, że przyciągają dzieci jak magnes…. tak tak  …to nie żart są pełne pasji i zaangażowania, kreatywne i takie, które na moje pytanie: W jakie zabawy lubisz bawić się z dziećmi? nie mogły skończyć opowiadać…..a czas płynął i płynął  i ja tak słuchałam i wiedziałam, że to TA a nie inna Niania będzie dla Waszych dzieci prawdziwym skarbem.

 

Z wyrazami szacunku:

Agnieszka Janeczek

Formularz Zamówienia Niania na stałe
Formularz Zamówienia Niani