O nas

FIRMA I JEJ CEL

Niania Care to firma, która powstała z myślą o rodzicach, którzy chcąc wyjść na randkę, do kina czy do teatru, stają przed odwiecznym dylematem “a co z dzieckiem”?! Nie ma w tym nic złego, że potrzebujesz czasu tylko dla siebie. Sama, jako mama czwórki dzieci mierzę się z tym na co dzień.  

Założenie firmy Niania Care było czymś, o czym długo myślałam, plany stworzenia firmy rozwijały się w mojej głowie i rosły wraz z moimi dziećmi. Cieszę się, że dojrzałam do tego aby dziś stanowić wsparcie dla innych Mam i Tatusiów, którzy chcą chwilami odpocząć od pracy na “ponad” pełen etat… Tak tak bycie rodzicem to “ponad etatowa” praca:) Uważam, że nasza firma musiała powstać bo inaczej rodzicom zabrałoby paliwa na kolejny dzień…. 

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

Janusz Korczak

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

Pracujemy według zasady “dziś na jutro”: dzisiaj składasz zlecenie klikając przycisk obok, a jutro niania zjawia się w Twoim domu aby umilić czas Twojemu dziecku.

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy na Twój adres mailowy niezbędne zgody oraz potwierdzenie, że wskazana przez nas niania dojedzie na czas. W  mailu znajdzie się również portfolio niani.

W sytuacjach awaryjnych jeśli potrzebujesz niani na już ,skontaktuj się proszę z nami zrobimy co w naszej mocy aby Ci pomóc.

Proszę pamiętać , iż z usługi niani można zrezygnować bez dodatkowych kosztów 6 godzin przed planowaną godziną przyjazdu, w przeciwnym wypadku usługa będzie płatna. Szczegóły znajdziecie w Regulaminie.

Formularz Zamówienia Niania na stałe
Formularz Zamówienia Niani